Najlepsze kluby w Białymstoku

Wielkie miasta mają to do siebie, że potrafią z łatwością mienić człowieka, i to w bardzo krótkim czasie. Przyjeżdżając do nich z mniejszych miejscowości, niemal pewnym jest to, iż będzie się chciało zasmakować wszystkiego, co zostało nam z dnia na dzień zaoferowane. Oczywiście działa to w dwie strony. Z jednej dostajemy o wiele więcej ciekawych perspektyw życiowych i zawodowych. Z drugiej zaś strony, nasz charakter może się troszeczkę zmienić, nie zawsze na lepsze.

Białystok jest miejscem, do którego często przeprowadzają się studenci na czas studiów. Nic dziwnego, jest tu bowiem kilka bardzo dobrych uczelni, przede wszystkim Politechnika czy Uniwersytet Medyczny. Gdzie są studenci, tam kwitnie też nocne życie. To oni są w końcu głównymi klientami miejsc takich jak kluby czy dyskoteki. Dotyczy to zresztą wszystkich innych miast. Wystarczy wyjść na ulicę, by dostrzec że w trakcie sesji miasto na moment umiera i budzi się do życia dopiero, gdy studenci zaliczą egzaminy.

Chyba najlepiej znanym białostockim klubem jest Time Club. Jest to wielki lokal, który otwarto w piwnicach jednej z kamienic znajdujących się tuż przy rynku. Tym, co przykuwa wzrok zaraz po wejściu, jest ciekawy wystrój. Bar zbudowany został na wzór starego samochodu. Klub jest bardzo zróżnicowany. Poza zwykłymi imprezami tanecznymi o różnej tematyce, postawiono tu specjalną scenę, na której tańczą tancerki. Możemy oglądać je podczas cyklicznych imprez o latynoskim motywie. Polecimy ten klub każdemu, kto skończył 21. rok życia.

Inną interesującą miejscówką jest Klub Gwint, który z kolei skupia się bardziej na koncertach i różnych wydarzeniach muzycznych, aniżeli na typowych dyskotekach. Oczywiście tam również będziecie bawić się świetnie do białego rana, jednak w nieco odmiennej formie. To głównie tam organizowane są małe koncerty. Na ilość artystów, którzy tu przyjeżdżają, raczej nie powinniście narzekać. Miejsce podzielono na dwie części, z czego jedna to ta koncertowa, a druga to typowa kawiarnia. Dodatkowo wydzielono tu strefę dla palących.

W Białymstoku znajduje się o wiele więcej interesujących klubów. Zachęcamy Was do wypróbowania między innymi klubu Metro, Rokoko czy Zmiana Klimatu. Każdy z nich jest wyjątkowym miejscem, gdzie możemy skorzystać z różnego rodzaju rozrywek, takich jak karaoke, kino czy koncerty. Ponadto podawane są w nich bardzo dobre piwo i inne napoje.

To tylko mała część z wielu klubów w Białymstoku. W rzeczywistości jest ich o wiele więcej, jedne są bardziej godne polecenia, inne nieco mniej. Ich ocena należy tylko i wyłącznie do Was. Pamiętajcie, iż uruchomiono tam nocne linie autobusowe, dzięki którym możecie balować całą noc be obawy o powrót do domu.