Koncert Quebonafide

Koncert Quebonafide
03
/ Mar
Sobota
2018

Koncert Quebonafide

Adres
ul. Zwierzyniecka 10, 15-333 Białystok
Miejsce
Klub Gwint
Godzina
20:00

Rap Koncert Białystok. i Quebonafide mają zaszczyt zarosić na wydarzenie numer jeden w 2018 jeśli chodzi o konkretny Hip Hop.

Quebonafide wraca do Białegostoku w większej przestrzeni jakim jest Klub Gwint

Bilety : tylko online
https://goingapp.pl/evt/1405674/quebonafide-w-bialymstoku

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 18 lat w dniu imprezy powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat w dniu imprezy mogą wejść na imprezę tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.

Link do wzoru zgody.
https://www.sendspace.com/file/brp11x

WAŻNE INFORMACJE NA TEMAT BILETÓW:
1. Nie ma konieczności drukowania pdf-ów z maila, najlepszą opcją przygotowania biletu do skanowania na bramce jest pobranie naszej aplikacji z goingapp.pl/download i pokazanie go w telefonie z zakładki „moje bilety” (można pokazać bilet wydrukowany, ale pamiętajcie, by kartka nie była uszkodzona).
2. Skaner sprawdza QR kod każdego biletu, więc upewnijcie się, że możecie go pokazać lub wyświetlić, by przyspieszyć wejście do klubu.
3. Bilety są imienne i obsługa może poprosić o okazanie dowodu tożsamości, dlatego upewnijcie się, że widnieją na nich Wasze właściwe dane,
4. W przypadku biletów grupowych trzeba koniecznie wchodzić w obecności osoby, której dane są na bilecie.
5. W razie potrzeby zmiany danych na bilecie lub rozdzielenia go prosimy o kontakt mailowy: support@goingapp.pl, zlecenia zmian realizujemy do godziny 14:00 w dniu koncertu, po tej godzinie nie będzie możliwości dokonywania żadnych zmian.
6. W przypadku kupienia biletu od kogoś upewnijcie się, że zamiana przeszła u nas w systemie, bez zaktualizowanych danych bilet może okazać się nieważny.
7. Jeśli nie otrzymaliście biletu na mail w ciągu 24h prawdopodobnie trafił do Waszego spamu lub została zrobiona literówka w adresie mailowym – zgłoście się do nas.
Wszystkie drogi prowadzą do support@goingapp.pl – piszcie, pomożemy!